Renginiai » Žemės diena

Protų mūšis „Apkabinkime žemę kartu“

Kovo pabaigoje minėjome pasaulinę Žemės dieną, astronominį pavasarį. Šiuo metu ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Jai paminėti 5-9 klasių mokiniai piešė plakatus, dalyvavo viktorinoje-protų mūšyje „Apkabinkime žemę kartu“, kurį vedė geografijos mokytoja Dalia Žiulpaitė. Klasės pristatė namų darbų užduotis- plakatus, kuriuose atsispindėjo raginimai priimti palankius aplinkai sprendimus, kurie   įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje. Viktorinoje-protų mūšyje varžėsi 4 komandos: „Žalgiris“, „Raudonikiai“, „Plastikiniai profai“ ir „Klaudai“ .  Komandos buvo aktyvios, žingeidžios bei sumanios. Kūrybiškumu išsiskyrė „Žalgirio“ komanda, kuri ir tapo protmūšio nugalėtojais.

Nepamirškime apie Žemę galvoti nuolat, visus metus. Prisidėkime prie Jos išsaugojimo, kad ir mažais, bet gerais darbais.