Netradicinis » Žibintų šviesa pasklis

ŽIBINTŲ ŠVIESA PASKLIS...

Gruodžio 22 d. daugiafunkciame centre vyko integruota ugdymo diena ,,Žibintų šviesa pasklis...” . Dalyvavo viešnia iš Panevėžio Marijos tarnaičių vienuolyno sesuo Kristina, kuri vedė užsiėmimą "Advento šviesa". Mokiniai susipažino su Kūčių papročiais ir tradicijomis, plušėjo "Kalėdų dirbtuvėse", nešiojo kalėdinius sveikinimus kaimo gyventojams, taip paskleisdami kalėdinę gerumo dvasią. Kartu su mokytojomis ir mamytėmis susėdę prie kūčių stalo bendrystei “Susikibę visi už rankų einame į gražiausią metų šventę – Kalėdas“ siuntė vieni kitiems linkėjimus ir džiaugėsi artėjančiomis šventėmis.
Ši diena ypatinga buvo ir mažiausiems centro Boružiukams. Nuo pat ryto skubėjo sveikinti centro darbuotojus. Visus vaišino savo dekoruotais meduoliais, deklamavo eilėraštį bei linkėjo Kalėdų pasaką rasti savo namuose. Kartu su tėveliais statė meduolinius namelius, iš popieriaus juostelių klijavo snaiges . Visų darbai – nuostabūs, saviti ir labai gražūs.
Integruotą ugdymo dieną baigėme padėkomis ir palinkėjimais vieni kitiems. Mokinių veiduose spindėjo šiluma ir viltis, kad kiti metai bus geresni.

Vyresnioji tikybos mokytoja Sigutė Sakalauskienė