Renginiai » Knyga

GIMTINEI IR LIETUVAI

Vasario 26 dieną mokykloje lankėsi  Lietuvos Respublikos Seimo narys Viktoras Rinkevičius. Svečias susitiko su mokyklos bendruomene ir  pristatė jaunųjų biržiečių atkurtos Lietuvos 100-mečiui skirtą knygą „Gimtinei ir Lietuvai“. Knygos leidėjas  pasidžiaugė mūsų mokyklos mokinių darbais ir įteikė po knygą mokiniams bei mokytojams, padėjusiems paruošti vaikų  darbus.

Seimo narys knygą parengė ir išleido savo lėšomis. Tai jau antroji  V. Rinkevičiaus lėšomis išleista knyga, kurioje publikuojami mūsų rajono ugdymo įstaigų auklėtinių piešiniai, prozos kūriniai, eilėraščiai, pasakojimai, netgi dainų tekstai su natomis. Pirmoji knyga pasirodė prieš dešimtį metų.

Svečias pasidžiaugė įgyvendintu sumanymu ir tuo, kad jį dabartiniai jaunieji autoriai įvertins po dešimtmečio.