Renginiai » Geriausios vaikiškos knygos rinkimai

Geriausios vaikiškos knygos rinkimai

Vasario 12 d. 3-4 klasių mokiniai dalyvavome protmūšyje, kuris vyko Biržų rajono savivaldybės J. Bielinio bibliotekos vaikų skyriuje.

Visą mėnesį skaitėme knygas, kurios pretenduoja tapti geriausia 2018 metų vaikiška knyga. Mes pasivadinome ,,Obuoliukais”, kaip ir vaikų choras iš knygos ,,Sibiro haiku”. Ši knyga mums labiausiai patiko. Protmūšyje dalyvavo penkios komandos. Bibliotekininkė paaiškino protmūšio taisykles.  Protmūšio metu turėjome atsakyti į įvairius klausimus ir parodyti, ką sužinojome skaitydami knygas. Mes į daugelį klausimų atsakėme teisingai, nes įdėmiai skaitėme knygas. Susumavus rezultatus užėmėme trečią vietą. Labai džiaugėmės, kai gavome padėką ir saldainių maišelį.

Pasibaigus protmūšiui dalyviams buvo išdalinti žetonėliai ir turėjome balsuoti už mums labiausiai patikusią knygą, kuri nusipelno būti išrinkta geriausia 2018 metų vaikiška knyga. Mes balsavome už ,,Sibiro haiku” ir ši knyga surinko daugiausia balsų.

Džiaugiamės sėkme, pasižadame ir toliau skaityti knygas.

Ketvirtos klasės mokiniai Kamilė Mikkaitė ir Gustas Rakūnas