Netradicinis » Vėlinių kompozicijos

Praktinis užsiėmimas „Vėlinių kompozicijos“

Spalio 25 dieną Kratiškių mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė rinkosi į praktinį užsiėmimą „Vėlinių kompozicijos“. Mokytoja Jurgita supažindino su gedulingų kompozicijų menu bei suteikė praktinių žinių kaip gaminti vėlinių puokštes.  Popietė neprailgo... Visos dalyvės dirbo labai susikaupusios, nes kiekviena norėjo pasidaryti kuo gražesnę puokštę savo artimųjų kapui papuošti. Kai įdedi daug meilės, darbo bei nuoširdumo savo kūriniui, jis tampa labai miela ir šilta dovanėle išėjusiems.

Ačiū direktorei Deimantei už idėją, o  mokytojai Jurgitai už puikią pamokėlę. Tikimės, kad panašūs užsiėmimai bus dažnesni ir į juos ateis kaimo bendruomenės nariai.

Buvimas bendrystėje užmezga gražius draugiškus ryšius, puoselėja šiltus jausmus.