Netradicinis » Vaikų Velykėlės

Vaikų Velykėlės

Pavasaris – vienas iš džiaugsmingiausių metų laikų, kai švenčiamos Velykos. Pradinukai nepamiršta ir kitos, ne mažiau nuotaikingos šventės - Atvelykio, kuri liaudyje vadinama vaikų Velykomis arba Velykėlėmis.

1-4 klasių mokiniai susirinkę po atostogų į mokyklą, jas šauniai atšventė...

1,2 klasės mokiniai išrinko patį gražiausią ir tvirčiausią atsineštą margutį. Gražiausias – Emilijos, tvirčiausias – Arnoldo. Geriausiai ridenimo varžybose sekėsi Emilijai ir Jokūbui.

3, 4 klasės mokiniai prisiminė, kokie simboliai buvo piešiami vašku ant kiaušinių.  Vaikai su džiaugsmu pasakojo, kaip margino jų šeimos margučius šiais metais. Buvo išrinktas gražiausias margutis, kurį numargino Roko šeima. Margučių ridenime sėkmė lydėjo Roką, Gustą, Dominyką.

Smagu kai netrūksta noro ir entuziazmo pasibūti drauge, prisiminti tradicijas, papročius bei ridenti pačių sukurtus margučius.

Pradinių klasių mokytoja Neringa Šimonienė