Netradicinis » Tolerancijos švyturys

Tolerancijos švyturys

2019 m. lapkričio 15 d. paminėjome tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų simboliu tapo švyturys, kuris reiškia pagalbą, pakantumą, gebėjimą gyventi taikiai. Labai smagu, kad visa mokykla įsitraukė į švyturio gamybą ir gilinosi į jo reikšmę.

Vėliau susirinkę prie originalaus ir išradingai paruošto visų mokinių darbo rezultato – švyturio, dar kartą aptarėme žodžio ,,Tolerancija" prasmę. Diskutavome ir kalbėjomės, kas mums yra draugystė, pakantumas, supratimas. Bandydami suprasti šių vertybių reikšmę prisiminėme garsių žmonių citatas, pamokančios A. de Sent Egziuperi filosofinės pasakos ,,Mažasis princas“ pagrindinių veikėjų mintis ir t.t.

Dėkojame grupei ,,Atrask save", kuri sukūrė filmuką apie toleranciją. Atliekant šį darbą mokiniams teko pagilinti interviu rengimo ir atsakymų į užduodamus klausimus įgūdžius. Kūrybinė mokinių užduotis visiems padėjo suprasti, kad gyvenime labai svarbu yra mokėti kalbėti, susikalbėti, draugiškai bendrauti ir bendradarbiauti, būti vieni kitiems tolerantiškais.

VIII klasės mokinė Taja Kučinskaitė