Netradicinis » Šventinė mažųjų savaitė

Šventinė mažųjų savaitė

Paskutinioji šių mokslo metų savaitė buvo pilna linksmo šurmulio, mažų stebuklų ir kalėdinės nuotaikos.

Gruodžio 20 d. (pirmadienį) dalyvavome Vilniaus ,,Raganiukės“ teatro spektaklyje ,,Raudonkepuraitė pusnyse“. Čia mažieji ne tik juokėsi ir plojo, bet ir vaidino kaip tikri aktoriai tikroje scenoje. Spektaklio pabaigoje atėjo Kalėdų Senelis. Kiek buvo džiaugsmo, laimės, susižavėjimo.

Antradienį mažieji vyko į Biržų J. Bielinio viešosios  bibliotekos vaikų skyrių. Čia mūsų laukė pačios šauniausios ir kūrybingiausios bibliotekininkės. Jų dėka mes nukeliavome į Mėnulį, stebėjome žvaigždes ir mėgavomės klausomu tekstu. Vėliau vaikai turėjo galimybę išbandyti šviesos stalą bei lentą, kinetinį smėlį ir kitus stebuklingus daiktus.

Trečiadienį vaikai vyko prie miesto  eglutės. Ten žaidė ratelius, dainavo dainas, grožėjosi daugybe įvairiaspalvių lempučių.

Ketvirtadienį dekoravome meduolius, juos puošėme, pakavome ir kupini kalėdinės nuotaikos juos dovanojome mokyklos darbuotojams. Dėkojom už šiltas ir  švarias patalpas, skanų ir sveiką maistą, sutvarkytą aplinką. Vaikai mokėsi pajusti dovanojimo džiaugsmą. Pietų poilsio laiką leidome miegmaišiuose žiūrėdami kalėdinį filmą. Vakare visi kartu dengėme Kūčių stalą balta staltiese, skaičiavome patiekalus, laužėme kalėdaitį.