Netradicinis » Sveika, vasarėle

Sveika, vasarėle !

Vasaros sutiktuvės pradinukams birželio 9 d. prasidėjo išvyka į Kauną. Lankėmės T. Ivanausko zoologijos muziejuje. Vieniems labai patiko drugelių kolekcijos, kitiems plėšrieji žvėrys, įspūdingos stumbrų, begemoto, žirafos iškamšos. 1-2 klasės mokinukai atidžiai stebėjo chameleonus, apie kuriuos skaitė knygelę. 3-4 klasės mokiniams neįprasta buvo pamatyti baisųjį pitoną, vilkų puotą.

Aplankę muziejų keliavome į CurioCity pramogų parką , kuriame kiekvienas rado sau smagų patinkantį užsiėmimą, pramogą. Vaikai išbandė policijos mašinos privalumus, leidosi tuneliais, karstėsi,  šoko, žaidė kamuoliukais, šeimininkavo virtuvėlėje, išbandė ugnies ruožą.

Pavargę, bet linksmi, pilni emocijų keliavome namo. Mūsų laukia smagi vasara.

Pradinio ugdymo mokytoja Neringa Šimonienė