Netradicinis » Paukščiai

Paukščiai grįžta

Kovo 28 dieną pradinėse klasėse vyko netradicinė ugdymo diena ,,Paukščiai grįžta“. Vaikai kartu su tėveliais pagamino po paukštelį ir surengė darbų parodą. Pradinukai išrinko gražiausius darbus. Daugiausia balsų surinko  antroko Dominyko Bieliausko ir pirmokės Austėjos Kalinauskaitės paukšteliai. Šių vaikų darbeliai buvo pripažinti geriausiais, o juos pagaminę vaikai tapo nugalėtojais.

Mokiniai žiūrėjo pateiktis apie dažniausiai sutinkamus Lietuvos paukščius. Pradinukai susiskirstė grupėmis ir atliko užduotis, savo darbus pristatė draugams, žinias pasitikrino spręsdami kryžiažodį ,,Ar pažįstu Lietuvos paukščius?“. Kryžiažodį spręsti geriausiai sekėsi Kamilės ir Smiltės porai.

Vaikai pagamino paukštelius ir lizdelius, jais papuošė mokyklą.