Netradicinis » Mokonomikos pamaokos

MOKONOMIKOS pamokos

Vasario 4 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėse pamokose MOKONOMIKA, kurias iniciavo ,,Swedbank’’. Pamokos pritaikytos moksleivių amžiui, jas vedė skirtingi lektoriai.

V.Trapinskas įdomiai papasakojo apie skautus, jų pareigas, tikslus, išmokė mokinius skautiško saliuto. Visus paskatino išbandyti žaisti žaidimą ,,Kimo’’.

Gilučių šeima nuosekliai išaiškino , kaip galima iš anksto planuojant, be didelių finansinių išteklių surengti gimtadienio šventę. Įvardino, kas sudaro šeimos biudžetą ir išlaidas, kaip tikslingai jas paskirstyti.

Iš S. Staponkaus vaikai išgirdo informaciją ir vaizdinę medžiagą ką turi turėti tikras skautas kuprinėje, kaip tai pritaikoma esant įvairioms situacijoms.

K.Vaišnora supažindino su gestų kalba, plačiau papasakojo apie kurčiųjų pasaulį, pamokė gestų kalba kiekvienam parodyti savo vardą.

M.Paukštė praktiškai pamokė tvarumo, kaip iš senų džinsų pasidaryti prijuostę.

Visus mokinius sužavėjo charizmatiškoji karate trenerė Jurgita. Kartu su trenere mokiniai išliejo susikaupusią energiją atlikdami užduotis.

Mokinių susidomėjimą sukėlė nuotykių komandos parodyti bandymai, eksperimentai.

Nuotolinės pamokos MOKONOMIKA moko mokinius pilietiškumo, finansinio raštingumo, tvarumo, noro atrasti, kurti bei mokytis drauge. Su dideliu susidomėjimu lauksime kitų susitikimų!

Daugiafunkcio centro  informacija