Netradicinis » Mažųjų žaidynės

Lietuvos mažųjų žaidynės

Šiemet mūsų įstaiga įsitraukė į respublikinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektą ,,Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“.

Projektas startavo vasario mėnesį. Kiekvieną penktadienį gaudavome įdomias ir linksmas vaizdo pamokas iš RIUKKPA prezidentės Audronės Vizbarienės. Sportavom tris kartus į savaitę ir netgi dažniau.

Balandžio 28 d. įvyko mūsų įstaigos sporto festivalis. Ikimokyklinio  priešmokyklinio  ugdymo auklėtiniai kartu žaisti ir sportuoti pasikvietė pradinių klasių mokinius. Mokytojos Neringa  ir Nijolė  talkino organizuojant veiklas stotelėse. Festivalį pradėjome iškilmingu vėliavos įnešimu ir dalyvių eisena. Muzikinę mankštą pravedė priešmokyklinukai: Gabrielės ir Eividas . Vaikai pasiskirstę į grupes  sportavo, žaidė, išdykavo. Pirmojoje stotelėje mažųjų laukė užduotys ir žaidimai su kamuoliais, antrojoje- užsiėmimai su diržais, trečiojoje- pratimai su virve.

Festivalį baigėme apdovanojimais.  Mažiesiems centro vedėja Ilona  įteikė Lietuvos mažųjų žaidynių diplomus, pradinukus pavaišino obuoliais. Sušilę, laimingi ir pavargę vaikai  grįžo į klases.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja I. Tamonienė