Netradicinis » Lik sveikas, darželi

Lik sveikas, darželi!

Skaisti vasaros saulė ir kvepiantys jurginų žiedai tarytum byloja, kad atėjo metas atostogoms , o priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Birželio 23 d.  „Boružiukų“ grupės ugdytiniai  lydimi tėvelių susirinko į šventę atsisveikinti su mokytojomis bei draugais. Vaikai jautėsi ypatingai... Smagu buvo pabūti drauge ir įveikti linksmas užduotis: išvynioti saldainius, išrūšiuoti spalvotus kamuoliukus, nuo virvelės be rankyčių valgyti riestainius ir pūsti muilo burbulus.  Grupės  kiemelyje  šešiamečiams teko išlaikyti egzaminą: prisimatuoti būsimo pirmoko pėdas ir atlikti užduotį-iš pabirusių raidelių  suklijuoti savo vardą.

Priešmokyklinę grupę šiais metais baigė keturi ugdytiniai: Laura, Smiltė, Lukas ir Justinas. Šešiamečius sveikino Centro  direktorė įteikė pažymėjimus bei palinkėjo visokeriopos sėkmės. Auklėtojos išlydėdamos  šešiamečius linkėjo puikių rezultatų, keliaujant per naują pažinimo ir žinių šalį!

Visiems gerų įspūdžių, saugios, puikios ir turiningos vasaros!...

Mokyklos  informacija