Netradicinis » Kelionė į Klaipėdą

Keliaujant į Klaipėdą neišgąsdino net lietus

2019 m. gegužės 31 dieną 1- 9 klasių mokiniai su tėveliais ir mokytojomis važiavome į Klaipėdą. Išvykome  jau nuo ankstyvo ryto. Nors keliavome ilgai, tačiau vylėmės pamatyti daug įdomių dalykų.

Atvykę į Klaipėdą pirmiausia turėjome persikelti keltu į Smiltinę ir vykti į edukacines pamokas. Mūsų mažiausiųjų , 1- 4 klasių mokinių, laukė edukacinės veiklos tema ,,Vėtrungių kelias aplink marias“, o didžiųjų, 5- 9 klasių mokinių - ,,Vandens gyvenimo linija“. Šios pamokos metu turėjome galimybę plačiau susipažinti su Baltijos jūroje gan paplitusiu jūrų gyventoju ruoniu. Nesmagu buvo sužinoti, kad žmogus yra ruonio priešas. Tuo pat metu supratome, kad norint nepakenkti šiems jūros gyventojams reikia rūšiuoti šiukšles, ypač nenaudoti vienkartinių šiaudelių, nes užterštoje jūroje bet kokia gyvybė praranda galimybę išgyventi.

Labai gaila, bet taip jau nutiko, kad šią dieną mus užklupo lietus. Pamatyti jūrą galėjome  tik trumpam, užsukę prie jos ir susižavėjimo kupinais žvilgsniais regėdami didingas jos bangas. Džiugina  tai, kad dalis vaikų, iš visų važiavusių, pirmą kartą gyvenime pamatė tokį nuostabų reginį – jūros didybę.

Kelionė, nors ir blogu oru, neapsiėjo be jau tradicija tapusio prekybos ir pramogų centro ,,Akropolis”. Čia visi užsiėmė norima veikla: vieni valgė, kiti pramogavo, dar kiti apsipirkinėjo ir stengėsi surasti kuo originalesnių lauktuvių savo artimiesiems.

Nors išvykome ankstyvą rytą, tačiau važiuojant namo niekas nesnaudė. Visi dalinosi įspūdžiais, patirtais nuotykiais bei emocijomis. Autobuse aidėjo pradinukų krykštavimai bei didžiųjų dainuojamos dainos.

Manau, kad lietingas oras nesutrukdė mūsų kelionės ir ji ilgai išliks mūsų atmintyje.

7 klasės mokinė Taja Kučinskaitė