Netradicinis » Kaziuko mugė

Kaziuko mugė Boružiukų grupėje.

Vienas iš pirmųjų pavasario pranašų – Kaziuko mugė. Todėl visą savaitę  „Boružiukų“ grupės vaikai ruošėsi nuotaikingai mugei: lipdė, pynė, klijavo, dažė.  Kovo 4 d. visi su nekantrumu rinkosi į  Kaziuko mugę. Pirmiausia vyko nuotolinė mugė - aukcionas, kuriame dalyvavo vaikų tėveliai. Nors dalyvių buvo nedaug, bet aukcionas pavyko.

Likusias prekes siūlėme pradinių klasių mokinukams bei mokykloje dirbantiems žmonėms. Už surinktus

pinigėlius pirkome skanėstų. Kokia gi Kaziuko mugė be gardumynų?!...

Gražu buvo žiūrėti į sumaniai prekiaujančius mažuosius kūrėjus. Linksmai praleistas laikas, puiki nuotaika ir draugiška atmosfera mugės dalyviams dovanojo daug gražių akimirkų.

Centro informacija