Netradicinis » Kaziuko mugė

Nuotolinė Kaziuko mugė – aukcionas

Visą savaitę ikimokyklinės/priešmokyklinės grupės „Boružiukai“ vaikai ruošėsi Kaziuko mugei: lipdė indus iš sūrios tešlos, dekoravo šaukštus, kirpo, klijavo ir rišo verbas.

Pagaliau atėjo lauktoji diena. Kovo 4-ąją  dieną nerimavo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. 10 valandą visi jungėsi į nuotolinę Kaziuko mugę- aukcioną, kuri vyko Zoom platformoje. Apžiūrėjus gaminius ir pasidžiaugus jų gausa pradėjome prekybą-aukcioną.  Kainos kilo kaip ant mielių!... Brangiausiai buvo parduotas Dominyko lipdytas dubuo. Jo mamytė sumokėjo net 5 eurus. Vaikai labai džiaugėsi uždirbtais pinigėliais, mokėsi juos saugoti. Kad pinigėlių nepamestų išsilankstė iš popieriaus pinigines jiems nešiotis.

Vaikai planavo pirkinius, džiaugėsi pavykusia prekyba. Kaziuko mugė-aukcionas paliko  daug gerų emocijų, puikių įspūdžių.