Netradicinis » Finansinio raštingumo pamoka

Finansinio raštingumo pamoka

Pradinių klasių mokiniai gruodžio 3 dieną dalyvavo finansinio raštingumo pamokoje "Vaikų pinigai". Ši pamoka integruota su ugdymo karjerai programa. Ją  vedė SEB banko atstovė Agnė Šostakė.

Vaikai aptarė iš kur atsirado pinigai, kokie jie yra dabar ir kokie buvo anksčiau, žaidė žaidimą ,,Ar tikri pinigai ?“, kalbėjo apie taupymą ir pajamų gavimo būdus.

Kiekvienas sukūrė savo individualius pinigus ir internetinę vardinę banko kortelę. Ugdomas vaikų supratimas apie naujas atsiskaitymo priemones, naudojimąsi jomis, finansų valdymo patirtis, patariama, kaip taupyti.