Netradicinis » Europos judumo savaitė 23 m.

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ

Kaip ir kiekvienais metais Rugsėjį startavo Europos Judumo savaitė. Prie šios iniciatyvos  prisijungė ir centro mokinukai.  Pakilia nuotaika ir kupini energijos pradinių klasių vaikai su mokytojomis Nijole ir Neringa keliavo į orientacinį žygį „Įveik kliūčių ruožą“ bei dalyvavo žygyje "Spartus žingsnis". Aktyviai judėdami, mokiniai sparčiu žingsniu ėjo Kratiškių kaimo gatvelėmis ir įveikė ne mažą atstumą. Šaunuoliai!

Patys mažiausi „Boružiukų" grupės vaikai su mokytoja Inga ir Ritute visą savaitę užsiiminėjo  „Mažųjų joga“ . Patys  vaikai kūrė savo basų kojų taką. Rinkosi daiktus, kurie aktyvintų padukuose esančius aktyvius taškus: kilimus, dėliones,  kaladėles, akupresūrinius kilimėlius,pusiausvyrą lavinančius žaislus. Takai nuolat kito: radosi naujų išbandymų, naujų pojūčių padukams. Pabėgioję vaikai stebėjosi savo šiltomis pėdutėmis, kuteno padukus sau ir draugams.

Centro pedagogų nuomone, nuo mažų dienų pajaustas judėjimo džiaugsmas ir meilė sportui ugdo sveiką gyvenimo būdą ir vaikui suaugus. Vaikas tampa žmogumi, drąsiai kuriančiu savo ateitį ir nebijančiu gyvenimo iššūkių.

Centro informacija