Netradicinis » Advento laikas-laukimas

ADVENTO LAIKAS-LAUKIMAS

 

Adventas - laukimo metas, kada laukiame gražiausios metų šventės - šventų Kalėdų. Kaip tik šiuo laikotarpiu tamsias, niūrias dienas norisi pripildyti dėmesiu kitiems, dalytis prasmingu laukimu ir savo širdelių šiluma.

Gruodžio 1 d. mokykla pasipuošė žaliaskare eglute bei Advento vainiku.  Centro ikimokyklinukai/priešmokyklinukai atvėrė pirmąjį Advento kalendoriaus namelį, sukalbėjo maldelę.

Mūsų įstaigoje jau tapo tradicija uždegti  Advento vainiką. Tikybos mokytoja Sigutė Sakalauskienė vedė netradicinę pamoką-popietę „Advento laikas - laukimas“ 1-4 klasių mokiniams. Mokytoja pasakojo apie Advento laiką, pilną laukimo, kviečiantį į rimtį ir susikaupimą, primenantį, jog žmogaus egzistencijoje reikalingas maldos gyvenimas, dvasinis augimas. Ugdytiniai sužinojo apie keturias Kalėdų laukimo savaites, mokėsi nuoširdžiai draugauti, atleisti, paguosti, atsiprašyti, padėti kitiems. 

Mokytoja linkėdama mokiniams ir centro bendruomenei nuoširdumo bei susikalbėjimo kiekvienam padovanojo po Kalėdaitį. 

Dvasingai praleidę laiką palinkėjome vieni kitiems būti geresniais, nuoširdesniais. Darydami gerus darbus ne tik džiuginame kitus, bet ir tampame geresniais.

 

 

                                                                   Centro informacija