Netradicinis » Atkeliavo rudenėlis

Atkeliavo rudenėlis

Spalio 29 dieną pradinukai dalyvavo netradicinio ugdymo dienoje ,,Atkeliavo rudenėlis“. Pirmąją pamoką mokiniams vedė buvusi mokyklos dailės mokytoja Jurgita Narvidaitė- Varžinskienė. Rudeninį maišelį gėrybėms mokiniai gamino štampavimo būdu, naudojant obuolius, grybus, kriaušes.

Smagu mokiniams buvo žaisti lietuvių liaudies šokius- ratelius ,,Tu ,kiškeli“, ,,Kas užaugo mūsų darže“.

Daug šurmulio, emocijų sukėlė rudens gėrybių mugė, kurioje mokiniai parodė etiketo žinias, verslumo pagrindus. Vaikai planavo pirkinius, siūlė savo prekes, džiaugėsi pavykusia prekyba.

Ikimokyklinės/ priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Boružiukai““ vaikai prekiavo savo gamybos sausainukais, vaisių kokteiliais.

Iš gamtinės medžiagos- gilių, kaštonų, uogų, gėlių žiedų bei  lapų pradinukai sukūrė spalvingą rudeninį kilimą- mozaiką. Diskutavo apie daržoves ir vaisius, aptarė jų įvairovę, savybes bei  rudens gėrybių naudą sveikatai. Kai kurie mokiniai išbandė užrištomis akimis ragaudami bei liesdami atpažinti  koks yra pateiktas vaisius ar daržovė.

Netradicinio ugdymo dienos  padeda mokiniams gilinti  pažinimo žinias, asmeninę, kūrybiškumo kompetencijas, dirbti grupėse, o svarbiausia – ugdosi vertybes bei patiria pažinimo džiaugsmą.

Pradinio ugdymo mokytoja Neringa Šimonienė