Netradicinis » Angelo žinia

Nepamokinė ugdymo diena ,,Angelo žinia”

Gruodžio 20 d. pradinėse klasėse vyko nepamokinė ugdymo diena ,,Angelo žinia”. Vaikai dirbo nykštukų dirbuvėlėse. Jie karpė popierines snaiges, taip tikėjosi sukurti kalėdinę žiemos nuotaiką, nes tikro sniego vis dar nesulaukėme. Vėliau mokiniai suruošė paukšteliams kalėdines vaišes, pagamino dovanėles savo draugams, sukūrė angelus pasveikinti kaimo gyventojus.

Kruopščiai padirbėję vaikai dainavo kalėdines daineles, šoko nykštukų šokius ir ratelius, žaidė žaidimus. Vėliau vyko šauniausios nykštukų poros rinkimai. Nykštukai atliko įvairias užduotis. Šauniausiomis nykštukų poromis tapo Austėjos ir Gusto, Smiltės ir Emilijos, Roko ir Evelinos poros.

Išsirinkę šauniausius nykštukus vaikai keliavo į kiemą, ant medžių sukabino popierines snaiges ir kalėdines dovanėles paukšteliams, žaidė žaidimus. Kartu su tėveliais kepė dešreles ir vaišinosi. Smagiausia užduotis vaikams buvo kalėdinių dovanėlių paieška, kurios slėpėsi eglių šakose.

Pabaigoje vaikai išbėgo į kaimą ir į pašto dėžutes įdėjo kalėdinius sveikinimus kaimo gyventojams.

Diena prabėgo  greitai, vaikai,  palinkėję vieni kitiems linksmų švenčių ir gerų atostogų, nešini kalėdinėmis dovanėlėmis, išskubėjo namo.

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Baltrušaitienė