Mokykla » Karjeros ugdymas I
Atvirų durų diena

ATVIRŲ DURŲ DIENA BTVM CENTRE

Balandžio 4-8 dienomis Biržų TVMC (technologijų ir verslo mokymo centre) vyko Atvirų durų savaitės renginiai. Viename renginyje  apsilankė ir mūsų mokyklos dešimtokai.  Pasirinkome dalyvauti Profesijų dienai skirtuose renginiuose.  Jau atvykę į centrą jaunuoliai susitiko su mokymo centro dėstytojais, kurie įdomiai pristatė mokyklą. Kartu su kitų mokyklų mokiniais dešimtokai rungėsi  viktorinoje „Taip ar antis?“. Už aktyvų dalyvavimą buvome apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.  Pažintį su mokymo centru tęsėme vaikštinėdami po užsiėmimams skirtas erdves. Mokymo programų laboratorijose, dirbtuvėse, kabinetuose mokiniai stebėjo ir atliko įvairius technologinius procesus. Merginos išbandė savo jėgas  floristikoje ir kiekviena susikūrė po  „Pavasarinę kompoziciją“. Aplankėme ir statybininkams ruošti skirtas dirbtuves.  Stebėjome, kaip dirba būsimi apdailininkai (statybininkai) , kurie mokėsi dekoratyvaus  dažymo meno. Dešimtokas Gediminas pamėgino padengti sieną skystais tapetais. Įsitikinome, tokiam darbui reikalingi ne tik darbo įgūdžiai, bet ir  kruopštumas, atidumas. Susitikome ir su virėjo - konditeriaus profesijos studentais, kurie kepė picas ir meduolius. Picų gardumą įvertinome ir mes susėdę prie  diskusijų stalo kartu su mokymo centro mokytojais.

Viešnagė Biržų TVMC buvo turininga ir pilna įspūdžių. Susipažinome ne tik su populiariausiomis profesijomis, mokymo programomis, bet ir dalyvavome įdomiose veiklose.