Mokykla » Karjeros ugdymas I
Atvirų durų diena

ATVIRŲ DURŲ DIENA BIRŽŲ TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRE

Balandžio 14 d. 9-10 klasių mokinai dalyvavo „Atvirų durų“ dienoje  Biržų technologijų ir verslo mokymo centre. Buvome svetingai sutikti mokymo centro bibliotekoje.

Susipažinę su biblioteka vykome į ekskursiją po praktinio mokymo bazes. Apsilankėme mokymų klasėse, bendravome su profesijų mokytojais ir mokiniais. Sužinojome, kad populiariausios profesijos šiuo metu yra: virėjo-konditerio, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, apdailininko (statybininmo), automobilių kėbulų remontininko. Visų dėmesį patraukė originaliais floristų darbais papuošta mokyklos aplinka. Stebėjome, kaip būsimos floristės gamino puikias vėduokles. Susipažinome iš arčiau ir su pardavėjos kasisninkės darbu. Turėjome galimybę pasėdėti prie kasos aparato ir  pasimokyti mandagiai aptarnauti pirkėjus. Berniukus ypač sudomino statybininko ir automobilių mechaniko profesijos.

Viešnagės pabaigoje buvome pakviesti dalyvauti viktorinoje „Profesinė mokykla – ypatinga vieta“ . Aktyviausiai pasirodė dešimtokai - Manvydas, Linas ir Indrė M. , kurie pelnė ne vieną prizą.