Apie mokyklą » Karjeros ugdymas
Komandinio darbo pamoka

Data:   2019 m. gegužės 28 d.

Klasė:   7,9

Tema: GEBĖJIMAS  DIRBTI  KOMANDIŠKAI

Uždavinai:  Dirbdami praktiškai suprasite,  kad darbas komandoje suteikia galimybę pasiekti puikių karjeros, mokymosi rezultatų.

Užduotis –LĖKTUVŲ GAMYBA

• Suburkite 5 žmonių komandą.
  • Šiai užduočiai atlikti prireiks krūvos A4 formato lapų, ruletės atstumui matuoti ir Jūsų išradingumo. Drauge atidžiai perskaitykite šiuos nurodymus. Atkreipkite dėmesį, jog užduočiai atlikti skirta 10 minučių.
  • Svarbi sąlyga: grupė per 10 min. turi išlankstyti kuo daugiau sertifikuotų lėktuvėlių.
  • Sertifikuotu lėktuvėliu vadinamas lėktuvėlis, kuris nuskrenda daugiau kaip 5 metrus.
  •  Jūsų komanda turi sugalvoti ir susitarti, kaip dirbs drauge. Prisiminkite, kad laikas senka.
  • Pasibaigus lankstymo laikui (10 min.), prasideda lėktuvėlių testavimo laikas (5 min.). Per šį laiką komanda turi išbandyti – paskraidinti visus išlankstytus lėktuvėlius ir atrinkti sertifikuotus (t. y. tuos, kurie nuskrenda daugiau nei 5 metrus).
  • Suskaičiuokite sertifikuotus lėktuvėlius. Rezultatą užrašykite.
  • Drauge parašykite 3 patarimus: kaip reikia dirbti, norint pasiekti geriausią rezultatą?

Pamoką vedė  karjeros ugdymo mokytoja - Ilona Pavilionienė