Mokykla » Bibliotekai
Bičiuliai

Apdovanoti „MAŽŲJŲ KNYGŲ BIČIULIŲ FESTIVALIO 2016“ dalyviai

Kovo 6 d. mokykloje lankėsi Lietuvos Respublikos seimo narys ir Lietuvos valstiečių partijos narys Audrys Šimas. Svečias  mokinius apdovanojo knygelėmis už  dalyvavimą  MAŽŲJŲ KNYGŲ BIČIULIŲ FESTIVALYJE 2016. Politikas  pasidžiaugė, kad mokiniai yra aktyvūs  ir nuolatiniai  Naisių vasaros projekto dalyviai. Ragino ir toliau dalyvauti labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“  organizuojamuose konkursuose bei renginiuose.

Ačiū seimo nariui Audriui už atvežtas dovanas. Džiaugiamės , kad mokyklos bibliotekėlė pasipildė naujomis knygelėmis:

1. Šunojaus diena/ Ilona Ežerenytė.-  Vilnius : labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, 2016.

2. Brolis, kurio nereikėjo/ Gana Guna Eklė.- Vilnius : labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, 2016.

3. N. Dangvydė, Vaikas su žvaigžde kaktoje/ Neringa Dangvydė.- Vilnius : labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, 2016.

Bibliotekininkė Ilona Pavilionienė