Renginiai » X faktorius

Prieškalėdinis X Faktorius – 2018

Gruodžio 21 dieną prieškalėdinis šurmulys subūrė Kratiškių mokyklos – daugiafunkcio centro bendromenę į tradicinį karnavalinį renginį. Šiais metais 5- 9 klasių mokiniai nusprendė sudalyvauti X Faktoriaus renginyje ir persikūnyti į žymius pasaulio ir Lietuvos muzikos atlikėjus.

Renginį pradėjo praėjusių metų X Faktoriaus nugalėtojai – 120 grupė.  Aštuntokės-Kamilė ir Adrija- nepabijojusios įsikūnyti į minėtos grupės atlikėjus, ėmėsi atsakingo vedėjų vaidmens. Merginos atliko 120 grupės perdainuotą Stasio Povilaičio dainą ir visiems plojant pristatė renginio kamisiją: JAZZU (mokytoja I. Pavilionienė) bei Baltarusijos atstoves – Rimą ir Iriną. Prisistačius komisijai šventinio konkurso dalyviams buvo pasiūlyta  varžytis dėl penkių auksinių ir saldaus prizo.

Savo jėgas išmėgino Wham duetas (septintokai Kęstutis ir Laurynas), atliekantis dainą ,,Last Christmas“, Kinijos atstovas Pikotaro (aštuntokas Titas), septintokų trio Taja, Oskaras ir Donatas persikūnijo į ,,Маленькая девочка" grupės dalyvių vaidmenį. Vyriausieji mokiniai – devintokai Inga, Akvilė ir Aurimas – visus sužavėjo ne tik įsikūnydami į ,,AC/DC” grupės atstovus, bet ir kruopštaus  rankų darbo instrumentais.

Spalvingi ir originalūs buvo 5/6 klasės mokiniai, prisiimdami Jazzu, Kosminių ir 120 atstovų vaidmenis. Išskirtine apranga ir kūrinio atlikimo maniera žavėjo Vitas iš Rusijos (aštuntokas Liutauras), o vidinio žavesio nestokojo Izraelio atstovė Netta (aštuntokė Beata).  Visi konkurso dalyviai turėjo galimybę po pasirodymų dar kartą pažvelgti į ekraną ir įsivertinti, kiek jiems pavyko tiksliai pakartoti tikrųjų žvaigždžių įvaizdį. Konkurso pasirodymus užbaigė komisijos atstovės iš Baltarusijos, atlikdamos nacionalinę savo krašto dainą apie meilę ir gyvenimo prasmę. Vėliau renginio vedėjos – Kamilė ir Adrija-  paskelbė balsavimo pradžią, kurio rezultatai turėjo parodyti konkurso nugalėtojus. Nuskambėjus  grupės 120 atlikėjų dainai ,,Uptown funk you up“, kurią atliko renginio vedėjai, buvo paskelbtas konkurso nugalėtojas ir nominuoti kiti dalyviai. Daugiausiai balsų surinko Rusijos atstovas Vitas (aštuntokas Liutauras), kuris ir tapo konkurso nugalėtoju.

Apibendrindama renginį ir pasirodymus mokyklos – daugiafunkcio centro direktorė palinkėjo visiems gražių ir ramių ateinančių švenčių.

Mokyklos – daugiafunkcio centro informacija