Renginiai » Vaikų Velykėlės

Vaikų Velykėlės

Balandžio 9 dieną pradinukai, priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai šventė Vaikų Velykėles. Vaikai išrinko gražiausius margučius. Juos išmarginti originaliausiai pavyko pirmokui Gustui ir sesutėms - nulinukei Smiltei ir trečiokei Kamilei. Vyresnieji vaikai nuo krūmo nusikabino po popierinį kiaušinį su klausimais bei prisiminė Velykų tradicijas ir papročius. Vėliau visų laukė smagiausia pramoga: visi vaikai bėgo į pievelę ieškoti ir rinkti paslėptų šokoladinių kiaušinių. Šias užduotis geriausiai sekėsi atlikti Gražvydui ir Armintui. Jie pasidalino surinktais kiaušiniais su kitais vaikais, kuriems sekėsi prasčiau.  Įdomiausia ir linksmiausia pramoga - tai kiaušinių ridenimas. Vaikai džiaugėsi sėkme ir nenorėjo pasiduoti vieni kitiems, ypač smagu buvo patiems mažiesiems, nes jiems daug kas nauja ir dar nepatirta.

Gražiai pabendravę, pasilinksminę vaikai prisiminė velykines tradicijas ir praturtino jau turimas žinias.