Renginiai » Sausio13

Laisvės gynėjų diena mokykloje

Šiemet mūsų valstybė mini 27-ąsias sausio 13-osios -Laisvės gynėjų dienos metines. Kaip ir daugelis Lietuvos mokyklų, mūsų mokykla dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.

Ryte mokyklos koridoriuose ant palangių uždegėme atminties ir solidarumo žvakutes, kurios simbolizuoja apgintą laisvę bei pergalę. Atminties žvakių šviesa leido susikaupt pagerbiant žuvusiuosius. Kiekvienas atėjęs į mokyklą įsisegė neužmirštuolės žiedą. Mokyklos fojė prie paruošto stendo „Sausio 13-osios įvykiams atminti“ rinkosi 1-4 kl. mokinukai, kurie susipažino su 1991 m. įvykiais, pagerbė žuvusiuosius tylos minute.

Sausio 13-ąją minėjome tyliai, ramiai ir prasmingai. Klasėse diskutavome apie laisvę, žiūrėjome istorines kronikas, liudijančias 1991 m. įvykius.