Renginiai » Raubonys

Išvyka į Raubonių parką

Gegužės 28 d. pradinukai, ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai vyko į Raubonių parką. Raubonių parkas yra didžiausias tokio tipo parkas Pabaltijo šalyse. Parko plotas apima net 16 hektarų. Zoo parke gyvena virš 30   gyvūnų rūšių , daugiau nei 160 gyvūnų,  nuo mažyčių voveraičių iki  liūto. Vaikai grožėjosi rudosiomis meškomis,  vaikštinėjo kartu su  elniais, glostė triušiukus, asiliuką ir poni arkliuką, matė daug įvairių paukščių.  Visi jie išsiskiria savo grožiu bei unikaliais sugebėjimais. Laukiniai gyvūnai gyvena erdviuose aptvaruose, kurie atitinka Europos sąjungos reikalavimus. Kai kuriuos gyvūnus galima aplankyti specialiai įrengtuose aptvaruose ir iš arti su jais pabendrauti, juos paliesti, paglostyti.

Pasigrožėję gyvūnais, vaikai  džiaugėsi įvairiais  atrakcionais, o paskui keliavo į dinozaurų parką. Apžiūrėjo daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų,  judančių drakonų, milžiniškų judančių vabalų draugiją, kurie savo neįprasta išvaizda nustebino vaikus.

Grįždami namo vaikai dalinosi patirtais įspūdžiais, aptarinėjo, kas jiems labiausiai patiko. Grįžo pavargę, bet linksmi.