Renginiai » Naktis Radviliškio mokykloje

Smagūs pasinaktinėjimai Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje

Birželio 20 dieną  5-9 klasių mokiniai buvo pakviesti  atvykti į  ,,Naktis mokykloje”, kuri vyko Nemunėlio  Radviliškio pagrindinėje  mokykloje.  Į renginį vyko mokytoja Neringa ir 9 mokiniai. Naktinėjimai  prasidėjo bendru  visų susipažinimu ratelyje. Net  4 – ių  Biržų rajono mokyklų mokiniai prisistatė ir  pasveikino vieni kitus, palinkėdami geros nuotaikos ir smagių atrakcijų. Pasiskirstę komandomis  vaikai dalyvavo  orientacinėse varžybose , kuriose svarbiausia buvo suprasti  vietovės planą ir rasti pažymėtus  objektus. Geros orientacijos,susikaupimo reikėjo atliekant robotikos užduotis , kur teko valdyti robotukus.  Vėliau prie bendro draugystės laužo visi susirinkusieji dalyviai kepė dešreles,dalijosi įspūdžiais, bendravo. Po to visų laukė smagi diskoteka. Rimtas iššūkis mūsų mokyklos mokiniams buvo   užduotys, kuriose reikėjo  įvardyti grojančią muziką iš įvairių kino filmų. Daug jėgų pareikalavo tinklinio varžybos.  Gal todėl pavargę mūsų šeštokai  saldžiai užmigo  nesulaukę ,,Žvaigždžių šou”.

Ačiū Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokytojams,  mokiniams, mokyklos darbuotojams už nuoširdų priėmimą, bendravimą ir bendradarbiavimą , naujus potyrius ir įspūdžius . Norisi tikėti , kad šis mokinių susitikimas nėra paskutinis.