Renginiai » Naktis mokykloje

Draugystės renginys ,,Naktis mokykloje 2019“

Birželio 14 dieną Kratiškių mokykloje- daugiafunkciame centre įvyko draugiškas renginys ,,Naktis mokykloje 2019‘‘, kurį organizavo mokinių taryba: Kamilė, Adrija, Aurimas, Beata ir Taja. Į renginį pasikvietėme Nemunėlio Radviliškio mokyklos mokinius, kurie nepabijojo nemiegoti visą naktį ir lydimi mokytojos Rimos atvyko į mūsų mokyklą – daugiafunkcį centrą. Renginio metu dalyviai susibūrė į keturias komandas: Pikačiu, Banginiai, Pempės ir Gandriukai. Jau vakaro pradžioje mus aplankė pareigūnas Mindaugas, kuris papasakojo apie savo darbą ir pristatė šaudymo užduotį, kurios nepabijojo ir pati Kratiškių mokyklos direktorė. Vėliau atvyko sporto treneris Simas, kuris visus nustebino atsivežtais sumo kostiumais ir surengtomis imtynėmis. Pasibaigus imtynių varžytuvėms treneris skaičiavo įvarčius, žaidžiant futbolą. Mokyklos tarybos narė Taja organizavo sportines estafetes, kuriose atliekant užduotis aidėjo smagus dalyvių juokas. Pasibaigus žaidimams, devintokas Aurimas užkūrė laužą, prie kurio laukė diskusija ,,Kas, Jūsų manymu, yra draugystė?‘‘. Diskusijos metu valgėme dešreles, kepėme zefyrus ir smagiai šokome prie laužo.  Įpusėjus renginiui, sulaukus vidurnakčio, rinkomės į mokyklą, kurioje laukė Protmūšis ir Muzikinė kaukė. Visi buvome laimingi, išradingi, energingi ir  smagiai perteikėme aštuntoko Tito mamos pasiūlytas dainas. Po muzikinės kaukės laukė įdomiausia renginio dalis-diskoteka. Ačiū aštuntokei Beatai, kuri organizavo šaunią diskoteką. Po smagių šokių laukė kino seansas geografijos klasėje. Pasirinkome žiūrėti siaubo filmą ,,Tiesa arba drąsa‘‘. Filmo pabaigos sulaukė tik keli mokiniai, visi kiti saldžiai snūduriavo. Šeštą valandą ryto ikimokyklinės ugdymo grupės mokytoja Inga visus nudžiugino skaniais pusryčiais, po kurių tvarkėmės  ir septintą valandą ryto šiek tiek pavargę, bet kupini įspūdžių išsiruošėme namo.

Dėkojame mokytojoms, kurios pasirinko dalyvauti mūsų organizuotame renginyje, prižiūrėjo mus ir nemiegojo visą naktį. Ačiū Nemunėlio Radviliškio mokyklos komandai, mus aplankiusiems svečiams, jog atvyko, nepabijojo pavakaroti ir įrodė, kad draugystė yra svarbiausia ir gražiausia vertybė, kuri jungia skirtingo amžiaus, pomėgių, profesijų ir mokyklų žmones.

8 kl. mokinė Adrija