Renginiai » Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 15 dieną Kratiškių mokyklos- daugiafunkcio centro mokiniai minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną -Vasario -16 -ąją. Prieš tai vyresniųjų klasių mokiniai  iš sniego pastatė simbolinę Gedimino pilį, kurios aukštis – 2,70 m , apimtis -  8,60 m. Pradinių klasių mokiniai gamino tautines vėliavėles, puošė jomis įvairias mokyklos erdves.

Šventę pradėjome giedodami  ,,Tautinę giesmę”. Vėliau mokiniai atliko žinių apie  valstybės atkūrimo dieną įsivertinimo testą  ,,Ką aš žinau apie Vasario 16 –ąją?”.  Pristatytas mokinių sukurtas sveikinimas Lietuvai – mokinių piešiniai, iliustruojantys eilėraščių Lietuvai poetines mintis. Šventinį minėjimą baigėme lauke žaisdami ir šokdami prie  simbolinės Gedimino pilies.

Esame aktyvūs Lietuvos valstybės piliečiai , stengiamės pažinti, mylėti, gerbti savo Tėvynę.