Renginiai » Kūrybinių partnerysčių diena

Kūrybinių partnerysčių diena

Kovo 26 d. 5-8 klasių mokiniai su mokytojomis dalyvavo tarptautiniame edukaciniame projekte „Kūrybinės partnerystės Nemunėlio Radviliškyje“, skirtame paminėti Lietuvos šimtmetį. Mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, kuriose galėjo aktyviai kurti ir veikti. Vieni mokiniai dalyvavo Velykinių papuošimų kūrime, kiti savo jėgas išbandė konstruodami vibro robotus, treti- dekoravo šaukštelius, margino kiaušinius. Mergaitės išmėgino enkaustikos meną.  Užsiėmimai vyko netradicinėje erdvėjė, o pamokėles vedė mokytojai, atvykę iš įvairių mokyklų. Mūsų mokyklos mokytojos Jurgita ir Ilona taip pat  kūrybingai įsiliejo į kūrybinės partnerystės mokytojų būrį ir vedė užsiėmimus.

Kūrybinių partnerysčių diena Nemunėlio Radviliškyje buvo turininga ir kupina 00įspūdžių. Tokie projektai skatina bendrauti ir bendradarbiauti, dalytis patirtimi, laisvai kurti bei geriau pažinti savo krašto amatus, profesijas.