Renginiai » Kovo 11

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 10 dieną  mokyklos bendruomenė rinkosi į renginį, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.  Pradinukai ir ikimokyklinukai deklamavo eiles, skirtas gimtąjam kraštui, dainavo dainą „Žemėj Lietuvos“.  Mokytoja Ilona trumpai apžvelgė įvykių istoriją nuo 1918 m.  vasario 16 d. iki 1990 m. kovo 11 d.   Vyresnieji mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojos Kristinos, paruošė literatūrinę kompoziciją  „Gimtoji šalis Lietuva“. Po iškilmingos dalies mokiniai buvo pakviesti  kūrybiniam darbui. Kiekviana klasė ne tik paruošė meninį darbą, bet ir išradingai bei įdomiai juos pristatė draugams. Džiaugiamės originaliais mokinių darbais.

Šiemet minime 24-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines. Džiugu, kad bendra veikla  mus vienija, skatina būti atsakingais Lietuvos piliečiais, suvokiančiais laisvės ir nepriklausomybės prasmę.