Renginiai » Gamtamokslinė

Gamtamokslinė diena Pabiržės pagrindinėje mokykloje

2-4 klasių mokiniai kovo mėnesį buvo pakviesti dalyvauti rašinių konkurse  ,,Laiškas miškui”,  kuris vyko Pabiržės pagrindinėje mokykloje.

1 klasės mokiniai piešė piešinius ,,Mano mėgstamiausias vaisius ar daržovė”.  Kovo 30 dieną baigiamąjame  etape   4 klasės komanda dalyvavo viktorinoje  ,,Gamta ir mes’’.  Komanda atsakinėjo  į gamtamokslinius ir sveikatingumo klausimus.  Jų buvo  net  30!

Už gražiausią piešinį prizu ir 3 vietos diplomu apdovanota pirmos klasės mokinė Milda Stašytė. Už rašinius įteikti prizai ir padėkos : 2 klasės mokinei Kamilėi Mikkaitei  (1 vieta),  už įdomų rašinį 2 klasės mokiniui  Gustui Rakūnui , trečiokams  Dariui Balčiūnui ( 2 vieta),  Romantei  Pociūtei ( 3 vieta),  ketvirtokui Tomui Noreikai ( 3 vieta) . Sveikiname!

Džiaugėmės Pabiržės pagrindinės mokyklos mokinių,  mokytojų svetingumu,  noru  bendrauti, plėsti žinias, dalytis gerąja patirtimi.

Pradinių klasių mokytoja Neringa Šimonienė