Renginiai » Advento popietė

Advento popietė

Adventas- laikas, kada žiemos nykumas žada viltį – sugrįžtančią saulę, laikas, kada ramybėje ir gerume krikščioniškas pasaulis laukia užgimstančio kūdikėlio Jėzaus. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais.

Gruodžio 6 dieną mūsų mokykloje vyko Advento popietė. Popietę organizavo tikybos mokytoja G. Makrickienė. Mokinius, jų tėvelius, Kratiškių kaimo bendruomę ir mokytojus aplankė Biržų Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas dekanas Algis Neverauskas, kuris visiems susirinkusiems linkėjo ramaus adventinio laukimo ir dar kartą priminė pačius svarbiausius įvykius, kurie įvyko mūsų, kaip žmonijos, išganymo istorijoje. Dekanas palaimino visą mokyklos bendruomenę, mokinių ir jų tėvelių pagamintus adventinius vainikus, mokytojos Genutės Makrickienės visai mokyklos bendruomenei skirtus taikos balandžius.

Mokiniai, padedami tikybos mokytojos, pristatė meninę kompoziciją apie keturias adventinio laikotarpio savaites, uždegė pirmąją – Pranašo žvakę. Visa mokyklos bendruomenė, paskatinta tikybos pamokas lankančių mokinių, sugiedojo adventines giesmes ,,Rasokit,dangūs” ir ,,Žinai Tu mano kelią”, pasimeldė ir dar kartą palinkėjo vieni kitiems ramybės ir santarvės.

Mokyklos direktorė padėkojo visiems susirinkusiems ir dalyvavusiems renginyje, palinkėjo, kad tai taptų gražia tradicija, skatinančia mokytis susikaupimo, susitaikymo ir padėkos vienas kitam.
Reikia manyti, kad po šventės namo visi išsiskirstė truputį geresni, artimesni, nes Kalėdų laukimas – gerumo metas.