Netradicinis » Tyrimas

Netradicinio ugdymo diena ‚,Žurnalistinis tyrimas‘‘

Kovo 8 d. Mes, mokyklos pradinukai,  išvykome į ,,Biržiečių žodžio‘‘ redakciją.  Mus pasitiko laikraščio redaktorė J.Bagdonienė , kuri išsamiai paaiškino ir parodė, kaip yra sudaromas , maketuojamas laikraštis. Jis spausdinamas Vilniuje ir atvežamas Biržų skaitytojams. Redaktorė atsakė į mūsų pateiktus klausimus, papasakojo apie buvusius ir esamus redakcijos darbuotojus. Skatino ir mus siūlyti laikraščiui temas, kelti aktualijas, rašyti.

Vėliau apsilankėme Biržų duonos kepyklos firminėje parduotuvėje. Kiekvienas turėjome užduotis, kurias stropiai atlikome. Sudarėme prekių sąrašus, sužinojome produkcijos kainas. Teko surasti pačią  brangiausią ir pigiausią prekę.  Mokiniai piešė jiems pačią skaniausią bandelę. Nusipirkę Biržų duonos kepyklos produkcijos keliavome į svečius.

Svečiavomės V.Jakubėno muzikos mokykloje. Čia mūsų  laukė siurprizas. Du kūrinius fortepionu mums atliko V.Jakubėno muzikos mokyklos mokinės. Susižavėję klausėmės sesučių grojimo. Aptarėme jų grojimą, laikyseną, aprangą. Pavaduotoja  papasakojo apie mokykloje esančius muzikos, dailės skyrius , jų veiklą. Pedagogė paskatino ir mus tapti šios mokyklos mokiniais. Viešnagei baigiantis mūsų laukė arbata ir vaišės. Norintys galėjo išbandyti jėgas grodami, apžiūrėti mokinių keramikos darbus.

Dėkojame už įspūdžių  kupiną dieną, išsamiai suteiktą informaciją.

4 klasės mokinys Arnas Patūpa