Netradicinis » Online protmūšis KAS? KUR?KADA?

Online protmūšis  KAS? KUR?KADA?

Nuotolinis mokymas mokykloje vis labiau įsibėgėja ir įgauna vis didesnį pagreitį. Karantinas  mus uždarė namuose, tačiau neatėmė noro bendrauti su mokyklos draugais, mokytojais,  kurių visi pasiilgome. Neformalaus būrelio „Atrask save“ nariai nusprendė suburti mokinius bendrai veiklai – vardan draugystės. Pasinaudodami nuotolinio mokymo priemone –  Kahoot programėle – organizavome protmūšį KAS? KUR?KADA? ir gegužės 8 d. pakvietėme VII-X  klasių mokinius  sudalyvauti Online susitikime ir pasivaržyti nuotoliniame žaidime.

Organizuotame susitikime mokiniai pastebėjo, kad žaisti bei pramogauti būry draugų yra įdomiau nei varžytis sėdint anapus kompiuterio ekranų.  Visi pripažino, kad pasiilgo mokyklos šurmulio, draugų išdaigų, mokytojų bei gyvo bendravimo. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą... Pabendravome, pamiklinome protus įveikdami istorijos, geografijos bei lietuvių kalbos užduotis, smagiai pasijuokėme iš keistų-suktų klausimų.

Esame dėkingi visiems organizatoriams bei dalyviams ir džiaugiamės  nugalėtojais.

Sveikiname:

I vietos laimėtoją Ingą Ritą Šulniūtę (X kl.)

II vietos laimėtoją Stacie Tamonytę (VII kl.)

III vietos laimėtoją Tają Kučinskaitę (VII kl.)