Netradicinis » Mano pirmieji tyrimai

Mano pirmieji tyrimai

Spalio 25 dieną 2-4 klasių mokiniai dalyvavo Pabiržės pagrindinėje mokykloje vykusiame gamtamoksliniame renginyje ,,Mano pirmieji tyrimai“  .

Antrokės Smiltė ir Gabija pristatė tyrimą ,,Smėlio, skaldos, molio pralaidumas vandeniui“ Trečiokai  Dominykas ir Rokas su visais pasidalino atlikto tyrimo ,,Cukraus kiekis gėrimuose“ rezultatais  ir  pateikė savo darbo išvadas. Ketvirtokai Austėja, Tautvydas, Evelina pristatė tyrimą ,,Kas gyvena pievoje?“. Už atliktus pirmuosius gamtos tyrinėjimus mokiniams  įteiktos padėkos.

Buvo naudinga pasidalinti su kitais dalyviais ne tik savo darbo rezultatais , bet ir stebėti kitų mokinių atliktus  ir pristatomus  darbus. Smagu keistis žiniomis, jas plėsti, mokytis bendrauti ir bendradarbiauti, nuolat atrasti kažką naujo.