Mokykla » Karjeros ugdymas I
Parodoje

Informacinių technologijų ir verslumo parodoje

#S WITCH

Rugsėjo 8 d. 6-9 klasių mokiniai lankėsi  #S WITCH-didžiausioje Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo parodoje  Vilniuje. Šios parodos sumanytojas puikiai žinomas europarlamentaras, įvairių renginių mecenatas - Antanas Guoga. Atvykę į parodą  mokiniai gavo po užkandžių maišelį. Renginio metu vyko įvairios paskaitos apie komandinį darbą bei,  kaip pasiruošti sėkmingam karjeros siekimui. Su  mokiniais savo sėkmės istorijomis bei patirtimi dalinosi žymūs  vizionieriai bei e-verslų vilkai.

Ši paroda buvo skirta jaunimui, besidominčiam naujausiomis technologijomis ir jų kūrimu. Taip pat paskaitų metu vyko moderniųjų technologijų mugė, kur daugeliui teko paragauti azoto sausainių, mintimis valdyti mechanizmus, pamatyti, kaip veikia 3D spausdintuvas, išbandyti trimačio vaizdo įrenginius, pabendrauti su jaunimu iš kitų šalies rajonų, kuriuos jungia domėjimasis skaitmenine ateitimi.

Aplankyta paroda - tai vieta, kurioje gera būti kartu moksleiviams, studentams,  pedagogams, taip pat pasaulinio garso vardus turinčiom firmom, tokiom kaip „Amazon”, „Microsoft”, valstybių vadovams, viešojo sektoriaus atstovams, kuriuos sieja išmaniosios technologijos.

Karjeros ugdymo koordinatorė Ilona Pavilionienė