Mokykla » Karjeros ugdymas I
ku pamoka

Komandinio darbo pamokos (I)

Data:   2017 m. vasario 24 d.

Klasė: 7/8

Tema: GEBĖJIMAS DIRBTI KOMANDIŠKAI

Uždavinai: Naudojantis skaidrėmis ir turima patirtimi    išsiaiškinsite  individualaus ir komandinio darbo skirtumus. Dirbdami praktiškai suprasite,  kad darbas komandoje suteikia galimybę pasiekti puikių karjeros, mokymosi rezultatų.

Užduotis -TILTO STATYBA

• Suburkite 6 žmonių komandą.
  • Šiai užduočiai atlikti prireiks 2 kėdžių, 3 A4 formato lapų, 2 liniuočių, teniso kamuoliukų, žirklių, markerio, 6 sąvaržėlių, senų laikraščių ar žurnalų, klijų ir Jūsų išradingumo. Drauge atidžiai perskaitykite šiuos nurodymus. Atkreipkite dėmesį, jog užduočiai atlikti skirta 30 minučių. Pasiruošę pradėti? Startuojam!
  • Jūsų grupė per 10 min. turi nubraižyti tilto planą.
  • Svarbi sąlyga: tiltas turi būti pastatytas ant 2 kėdžių, tarp kurių atstumas 30 cm., bei tilto pagrindas negali būti per vidurį  suklijuojamas t.y. sujungtas klijais.
  • Jūsų komanda turi sugalvoti ir susitarti, kaip dirbs drauge. Prisiminkite, kad laikas senka.
  • Pasibaigus tilto plano braižymo laikui (10 min.), prasideda tilto statyba. Per šį laiką komanda turi pastatyti tiltą ir jį išbandyti – praridenti teniso kamuoliukus.
  • Tiltas turi atitikti 3 kriterijus: gražus, kūrybingas, patvarus.
  • Drauge parašykite 3 patarimus, kaip reikia dirbti, norint pasiekti geriausią rezultatą?

Pamoką vedė  karjeros ugdymo mokytoja - Ilona Pavilionienė