Apie mokyklą » Karjeros ugdymas
žemės ūkio ministerija

Minėjome Europos dieną

Gegužės 8 d. 5-8 klasių moksleiviai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime bei Žemės ūkio ministerijoje. Vizito metu LR Seime mokiniai susipažino su Seimo darbu, I ir II seimo rūmais, sutiko ne vieną politiką.

LR žemės ūkio ministerijoje mokiniai susitiko su žemės ūkio ministru Broniumi Markausku. Ministras papasakojo apie Lietuvos žemės ūkį ir ES vaidmenį jį kuriant bei stiprinant. Taip pat atsakė į mums kilusius klausimus, o atsisveikindamas pabrėžė, kad tiek žemės ūkio, tiek visos šalies ateitis priklausys nuo mūsų– šiandien dar besimokančių, jaunų smalsių protų.

Kasmet gegužės 9-ąją visoje Europos Sąjungoje minima Europos diena. Minint šią dieną ministerijoje žaidėme žaidimus, kurių metu turėjome galimybę daugiau sužinoti ir užduoti klausimų apie Europos Sąjungos (ES) ir žemės ūkio teikiamą naudą visiems jos piliečiams. Žaidimo metu mokiniai įsijautė į jaunųjų ministrų vaidmenį, sprendė su maisto švaistymu susijusias problemas. Imituotame ES Žemės ūkio ir žuvininkystės tarybos posėdyje moksleiviai susipažino su sprendimų priėmimo procesu ir galėjo praktiškai išbandyti jo eigą, tapę „šalių ministrais"  jie aktyviai diskutavo, balsavo. Tai buvo nauja patirtis bei netikėti įspūdžiai.

Apie mokinių vizitą LR žemės ūkio ministerijoje galima paskaityti čia