Apie mokyklą » Karjeros ugdymas
Switch 2018

Mokiniai dalyvavo SWITCH renginyje

2018 Rugsėjo 20 d. Kratiškių mokyklos-daugiafunkcio centro 5-9 klasių mokiniai, lydimi mokytojų, aplankė LITEXPO parodų rūmus, kur vyko didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys – SWITCH .  Mokiniai turėjo progą ne tik išgirsti pasaulyje garsių pranešėjų idėjas, bet ir sudalyvauti technologijų mugėje. Visi kartu klausėmės  SWITCH! sumanytojo Europos Parlamento nario Antano Guogos kalbos. Dalyvavome konferencijose, skirtose jaunimui bei klausėmės žymių žmonių - J. Didžiulio, J. Jankevičiaus bei I. M. Stonkų, kurie dalinosi patirtimi kuriant verslą.Tradicinėje SWITCH! technologijų mugėje mokiniai galėjo išbandyti 3D spausdintuvą, virtualios realybės akinius, įdomiausius robotus, mokėsi skraidinti droną ir daug kitų veiklų. Skirtingas atrakcijas lankytojams siūlė Vilniaus ir KTU universitetai. 7 klasės mokinys Laurynas KTU palapinėje susilitavo ne vieną mirksiuką. Kiekvienas mokinys galėjo pasirinkti tai, kas jam įdomu ir išmėginti savo jėgas.

Grįždami iš renginio aplankėme Trijų kryžių kalną, gėrėjomės Vilniaus panorama.Tikimės, kad kelionė buvo prasminga.

KU koordinatorė Ilona Pavilionienė