Apie mokyklą » Karjeros ugdymas
Swich

Moderniųjų technologijų bei verslumo renginyje „#SWITCH“

Rugsėjo 19 d. 5-10 klasių mokiniai lankėsi Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur  vyko didžiausias Baltijos šalyse nemokamas moderniųjų technologijų bei verslumo renginys „#SWITCH“. Mokiniai lankėsi technologijų zonoje, kur  nestigo veiksmo. Čia vaikai  turėjo galimybę išbandyti skrydį parasparniu, slidinėjimą, automobilio vairavimą  virtualioje realybėje. Mažesnieji žaidė futbolą ant interaktyvių grindų,  spausdino 3D spausdintuvu, išbandė elektoninę pipetę chemijos laboratorijoje, mokėsi valdyti droną. 6 klasės mokinys Laurynas Dulieba Vilniaus kolegijos zonoje susimeistravo žybsinčias švieseles ir buvo gerai įvertintas kolegijos dėstytojų. Be to, nestigo ir norinčiųjų stebėti robotų kovas ar pasidaryti nuotraukų, kurios  buvo sukeltos  į „Instagram“. Be to, mokiniai galėjo nuotraukas pamatyti „Žalgirio“ arenoje sumontuotuose ekranuose.

Tokie renginiai jaunimui padeda įgyti naujų žinių, suprasti ir domėtis naujausiomis technologijomis, nes šiuolaikiniame pasaulyje technologinis raštingumas jau tapo toks pats svarbus kaip ir užsienio kalba. Be šiuolaikinių technologijų išmanymo neišsivaizduojama ir  jaunų žmonių karjera.

Grįždami iš moderniųjų technologijų bei verslumo renginio „#SWITCH“ užsokome į IX fortą. Mokiniai susipažino su Kauno tvirtovės IX forto istorija, gynybinio įtvirtinimo funkcijomis bei nacių ir sovietų okupacijų Lietuvoje laikotarpiais. Jaunimas  ne tik turiningai leido laiką, bet ir  pagilino turimas  istorines, geografines žinias.

KU koordinatorė Ilona Pavilionienė