Apie mokyklą » Karjeros ugdymas
Studentai

Susitikimas su Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentais

Sausio 5 d. mokykloje lankėsi VTDK studentai: Gedas, Dominykas ir Martynas. Linksmai prisistatę svečiai pasakojo apie pasirinktą statinių inžinierinių sistemų profesiją, studijas, laisvalaikį, gyvenimą bendrabutyje, keliones. Vaikinai pademonstravo VTDK pristatantį filmuką, supažindino su kitomis studijų programomis, kurias galima įgyti kolegijoje. Studentai pasidžiaugė, kad dalyvavo ERASMUS programose ir turėjo galimybę išvykti į užsienį. Ši patirtis jiems suteikė galimybę plačiau susipažinti su būsima profesija bei pagerinti užsienio kalbos žinias, pažinti lankytų šalių  kultūrą.

Svečiai vaikams paaiškino apie stojimo į kolegiją galimybes, apžvelgė mokomųjų dalykų ir studijų svarbą.  Studentai atkreipė  mokinių dėmesį į tai, kad  jau dabar pats laikas domėtis būsima karjera bei rimtai mokytis, nes netruks prabėgt keli metai, kai reikės rinktis ir galvoti, ką studijuoti. Jaunuoliai ragino plačiau domėtis tais dalykais, kurių reikės studijuojant ir, aišku, klausytis širdies balso- juk mūsų ateitis –mūsų pačių rankose.

KU Koordinatorė Ilona Pavilionienė