Apie mokyklą » Karjeros ugdymas
Išvyka į Biržų BTVMC

Atvirų durų diena BTVMC

Biržų technologijų ir verslo mokymo centre balandžio 17-20 d.  vyko  ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖ.  Mokyklos dešimtokai lankėsi  balandžio 18 d., kuri buvo pavadinta PROFESIJŲ DIENA. Mokiniai susitiko su profesinio rengimo pedagogais bei mokiniais. Susipažino su Centru, populiariausiomis profesinio mokymo programomis. Dalyvavo mokymuose „2018 m. bendrasis priėmimas į profesinio mokymo įstaigas“, kuriuos vedė LAMA BPO atstovai. Mokiniams buvo pristatyta LAMA BPO bendrojo priėmimo informacinė sistema, 2018 m. priėmimo į profesines mokyklas tvarka ir kriterijai.

Profesijos pasirinkimas – tai svarbus žingsnis žmogaus gyvenime, todėl  manome, jog tokie veiklinimo vizitai į atvirų durų dienas yra  naudingi renkantis ateities profesiją.

KU koordinatorė Ilona Pavilionienė