Mokykla » Karjeros ugdymas I
Atvirų durų diena BTVMC Vabalninko skyriuje

Balandžio 19 d.  mokyklos devintokai lankėsi Atvirų durų dienoje  BTVMC Vabalninko skyriuje. Mokiniai dalyvavo konferencijoje „Profesinis pasirinkimas: galimybės ir patirtys“. Pranešimus skaitė aukštųjų mokyklų ir darbdavių atstovai bei BTVMC skyriaus lektoriai. Mokyklos valgykloje visi Atvirų durų dienos dalyviai buvo pavaišinti bulvių plokštainiu.

Po pietų vyko profesinis veiklinimas  ir susipažinimas su profesijomis „specialybių kiemeliuose“. Ugdytiniai apsilankė mokymosi patalpose, sporto salėje, bendrabutyje, apžiūrėjo mokyklos dirbtuves. Mokinius sudomino ir tai, kad mokymų centre veikia Vairavimo mokykla.

Atvirų durų diena devintokams suteikė daug informacijos apie profesinį mokymą, kuris  leis vėliau save realizuoti, įsitvirtinti darbo rinkoje, siekti karjeros. Tikimės, kad mokiniai, rinkdamiesi ateities kelią priims  tinkamus sprendimus patys.

KU Koordinatorė Ilona Pavilionienė