Apie mokyklą » Karjeros ugdymas
Atvirų durų

Atvirų durų diena BTVMC Vabalninko skyriuje

Balandžio 24-28 dienomis Lietuvoje vyko Nacionalinė karjeros savaitė, kurios metu įvairių sričių profesionalai supažindino moksleivius su savo specialybėmis. Mokyklos devintokai  balandžio 26 d. lankėsi BTVMC Vabalninko skyriuje organizuotoje  atvirų durų dienoje ir  prisijungė prie šios iniciatyvos. Ugdymo įstaigoje mūsų mokyklos devintokai susitiko su moksleiviais iš Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Panevėžio rajonų bendrojo lavinimo mokyklų.  Mokiniai buvo supažindinti su mokymo programomis, baze, socialinėmis garantijomis ir karjeros galimybėmis. Vaikai išbandė jėgas įvairiose profesinėse veiklose.  Devintokai aplankė atnaujintą sporto salę, socialinio darbuotojo padėjėjo kabinetą, kompiuterių, apželdintojų, technikos darbuotojų klases, valgykloje  buvo vaišinami pietumis. Devintokas Mindaugas surinko daugiausiai taškų ir buvo apdovanotas atminimo dovanėle už  aktyvių dalyvavimą ir parodytas žinias.

Tradicinės, kasmet organizuojamos atvirų durų dienos padeda mokinius sudominti bei apsispręsti  ateityje rinktis mokymąsi profesinėse mokyklose ar tęsti studijas rajono gimnazijose.

KU koordinatorė Ilona Pavilionienė