Apie mokyklą » Biblioteka
Pasaulinė knygos diena

PASAULINĖ KNYGOS DIENA

Balandžio 23  d. 1-4 klasių mokiniai ir ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai minėjo Pasaulinę knygos dieną. Vaikus knygos išvedė į lauką. Didžiausia nuostaba buvo tai, kad mokyklos sodas pasipuošė įvairiausiomis knygelėmis, kurios puikiai papuošė obelaites.  Nieko nėra gražiau kai matai, jog kitaip pristatyta knyga sužavi mažuosius skaitytojus.  Visi skubėjo susirasti sau mielą knygelę ir iš jos paskaityti mažiesiems draugams. Susidarė nemaža eilė norinčių skaityti. Džiugu, kad vaikai noriai skaito, domisi knygomis. Juk knyga suteikia žmogui žinių, idėjų, dvasinio peno, skatina vaizduotę ir kūrybiškumą, grožio ir moralės sampratą. Knyga padeda tautai pristatyti savo kultūrą kitoms šalims ir susipažinti su kitų tautų kultūra.

Mokyklos bibliotekininkė