Apie mokyklą » Biblioteka
Metų knygos rinkimai 2018

Mokykla šiais metais dalyvauja akcijoje „Metų knygos rinkimai 2018“ . Užpildėme paraišką dalyvauti akcijoje ir buvome atrinkti gauti vaikiškų  knygų komplektą. Džiaugiamės ne tik tuo, kad gavome dovanų knygeles,  bet ir šia gražia akcija, kuri skatina vaikus skaityti, susipažinti su naujai išleistomis knygomis , dalintis skaitymo džiaugsmu. Tuo pačiu siekiame, kad mokiniai gautų kuo naujesnę literatūrą, susipažintų  su žymiausiais rašytojais.

Lapkričio  21 d. mokyklos personažai Pranė ( bibliotekininkė I. Pavilionienė) ir Severiutė (R. Bitinienė)“ atkeliavo į mokyklą patirti mokymosi džiaugsmo ir 1-4 kl. mokinukams pristatė vaikiškų knygų penketuką:

1. D. Čepauskaitė. BAISIAI GRAŽŪS EILĖRAŠČIAI.
  2. M. Marcinkevičius. DRAUGYSTĖ ANT STRAUBLIO GALO.
  3. V. Palčinskaitė. EILĖRAŠČIAI IŠ NAMŲ.
  4. N. Vaitkutė. KLAMPYNIŲ KRONIKOS.
  5. J. Vilė. SIBIRO HAIKU

„Seno kirpimo moterėlės“ pradinukams ne tik pristatė knygeles, bet ir papasakojo, kaip jas reikia saugoti, prižiūrėti. Ragino  projekto „Popiečio skaitymai“ metu skaityti knygeles ne tik sau, bet ir mažiesiems centro ugdytiniams, kurti nuotaikingus knygučių pristatymus, kuriuos vaikai galės parodyti vasario mėnesį balsuojant už labiausiai patikusią  knygelę.

„Metų knygos rinkimai“ – dar vienas būdas skatinti mokinukus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą, patrauklų užsiėmimą.

Daugiau informacijos apie akciją „Metų knygos rinkimai“ galima rasti šiuo adresu:

Bibliotekininkė Ilona Pavilionienė